Черкаські спортсмени стали переможцями Чемпіонату України з панкратіону та грепплінгу

188400443_261790122085583_1893094995562721419_nЧемпіонат України серед юнаків та юніорів з панкратіону та грепплінгу відбувся з 12 по 15 травня у Житомирі. За нагороди змагались учасники з різних областей України,у  тому числі Черкаської.

Спортсменам нашох області вдалось вибороти медалі чемпіонату, інформують в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

Ярослав Стрілець виборов “золоту” нагороду з панкратіону у розділі фул, а також І місце з грепплінгу у розділ гі.

Кіріл Марійчук став ІІІ у грепплінгу у розділі гі.

Даниїл Ґудзь здобув “бронзу” з панкратіону у розділі традішин, а також посів третю сходинку турнірної таблиці з грепплінгу у розділі ноу-гі.