Черкаські спортсмени серед кращих на чемпіонаті України

306603431_486772200131148_7884691356132347496_nЧемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих відбувся з 9 по 11 вересня у Луцьку. За нагороди на легкоатлетичних доріжках змагались учасники з Рівного, Миколаєва, Донецька, Хмельницького, Житомира, Києва та Волині.

Черкаську область представили 17 спортсменів, яким вдалось вибороти нагороди, повідомили в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

Валерія Іваненко-Кириліна стала бронзовою призеркою змагань з метання молота продемонструвавши результат 63 метри 26 сантиметрів.

Денис Нечипоренко здобув срібну медаль з бігу на 400 метрів з бар`єрами. Його результат – 53, 65 секунди.

Тетяна Безшийко посіла друге місце у бігові на 400 метрів з бар`єрами. Дівчина показала результат – 1:00,33 секунди.

Олексій Кирилін став чемпіоном України з метання диску. Спортсмен продемонстрував результат – 52 метри 88 сантиметри.

Чоловіча збірна команда області у складі Костянтина Кишканя, Дениса Нечипоренка, Миколи Стадніка та Ростислава Голубовича в естафетному бігові на 400 метрів здобули срібні нагороди.