Черкаські спортсмени повернулися з Чемпіонату України з нагородами

189096647_261958718735390_8955918098070694180_nЧемпіонат України з морського багатоборства (чотириборство) серед жінок та юнаків 13-15 років відбувся 14-18 травня у Києві.

За нагороди змагались учасники з 8 регіонів. Змагання пройшли на базі ДЮСК “Бригантина”, повідомили в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

Кращих визначили у чотирьох видах: плавання 200 метрів, стрільби з пневматичного пістолету, бігу на 800 метрів, та 1000 метрів веслування на шлюпках.

В особистому заліку чемпіонкою України стала – Фаїна Кошова. Анастасія Снесар – срібна призерка змагань.

Серед жінок збірна Черкаської області в командному заліку виборола золоті медалі. У складі: Анастасія Снесар, Фаїна Кошова, Єлизавета Бадрак, Сніжана Скляр та Дибченко Іванна.

У командному заліку серед юнаків команда КДЮСШ Черкаської міської ради здобула друге місце. У складі: Денис Нечаєв, Максим Ткачук, Ілля Горбенко, Роман Кравченко та Рустам Регеда).

Команда Черкаської області у складі: Дмитро Токман, Роман Галкін, Прохор Кириленко, Олександр Стрижак та Вячеслав Комар стали третіми.

Підготували спортсменів тренери: Лариса Снесар, Ольга Жало, Сергій Каданцев, Ірина Ступак, Віктор Фіщук.