Черкаські спортсмени неймовірно завершили змагання

154868569_199047278359868_7045070107030688067_nЗимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків відбувся у Луцьку з 23 по 25 лютого. За нагороди чемпіонату змагались спортсмени з усіх куточків України.

В останній день змагань легкоатлетам області вдалось вибороти ще нагороди.

Лілія Зінченко стала чемпіонкою України серед молоді з метання списку. Золота призерка продемонструвала результат – 34 метрів 70 сантиметрів.

У підсумку збірна Черкаської області за результатами змагань посіла перше загальнокомандне місце, повідомили в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

Нагадаємо, для Черкаської області медалі здобули – Аліна Король – бронзу, Олексій Кирилін- золото, Ольга Палій – срібло, Анна Коврик – бронзу та Валерія Іваненко – золото.