Черкаські спортсменки кращі у світі

125162276_2895356254066191_1132800248160034780_nЧемпіонат світу з бодібілдингу відбувся 6-8 листопада в Іспанії. За нагороди змагались учасники з Польщі, Іспанії, Угорщини, Словакії, Бельгії та Естонії.

Черкаську область представили 5 спортсменів, інформують в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

Марія Бурлака виборола золоту медаль та отримала абсолютну перемогу в категорії «майстер фітнес-бікіні». Також стала чемпіонкою у категорії «фітнес-бікіні до 158 см».

Олена Васільєва здобула бронзову медаль у категорії «майстер бодіфитнес».

Наталія Поперечна посіла другу сходинку п’єдесталу пошани у категорії «майстер фітнес-бікіні» та 4 місце в категорії «фітнес-бікіні до 164 см».

Інна Носоленко здобула 4 місце в категорії «фітнес до 163 см». Також на четвертій сходинці зупинилась Анна Мамотько в категорії «артистик-фітнес».

У підсумку черкащанки посіли 4 місце у загальному командному заліку національної збірної.

Підготували спортсменок тренери – Антоніна Оробець та Михайло Кисляков.