Черкаські рятувальники – серед перших призерів Кубку України з пожежно-прикладного спорту

DSC_0493 копия8 серпня на Закарпатті завершився перший день Кубка України з пожежно-прикладного спорту, присвяченого 27-річниці Незалежності. Цього дня також відбулося урочисте відкриття змагань та визначено переможців у 100-метровій смузі з перешкодами та у пожежній естафеті 4 х 100 метрів. Так, у фінальному забігу перемогу здобули спортсмени з Одеси. Бронзу ж виборов спортсмен із Волинської області.

У пожежній естафеті кращою стала команда Одеської області із результатом 56,63 секунди. Срібло у збірної з Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. Її результат – 58,40 секунд. Бронзу ж дістала Черкаська область, спортсмени якої подолали пожежну естафету за 58,57 секунди, інформує прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Сьогодні в Ужгороді, на базі Аварійно-рятувального загону спецпризначення, учасники боротимуться за першість у підійманні штурмовою драбиною у вікно 4-го поверху навчальної башти, а в місті Чоп, на стадіоні «Локомотив», відбудеться бойове розгортання від мотопомпи.