Черкаські рятувальники провели тренування у димокамері (ВІДЕО)

навчання3 вересня на базі 23-ої пожежно-рятувальної частини рятувальники провели планові заняття. Темою занять була робота в зоні непридатній для дихання людини з відпрацюванням пошукових робіт в димокамері.

Співробітники Служби порятунку у засобах захисту органів дихання, за умов наближених до реальних відпрацьовували спеціальні нормативи. Серед планових завдань, тактичні дії з пошуку умовного постраждалого в задимленому приміщенні.

Такі заняття входять до системи підготовки особового складу і проводяться для вдосконалення професійної майстерності рятувальників, підвищення їхнього рівня готовності до виконання спеціальних завдань і для перевірки практичних навичок газодимозахисників, адже саме на них покладене найвідповідальніше та найважливіше завдання, – порятунок людей, розвідка та гасіння пожеж.

За словами керівництва занять, практичні дії рятувальників надзвичайно важливий елемент підготовки особового складу до реагування у разі виникнення надзвичайної ситуації. Саме під час таких навчань і відпрацьовуються до автоматизму дії рятувальників, як окремо, так і у складі підрозділу, інформують в обласному управлінні ДСНС.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *