Черкаські рятувальники посилюють роботу з профілактики трагічних випадків на воді (ВІДЕО)

IMG_2600В області склалася непроста оперативна обстановка на водних об’єктах. Всього цього року зареєстровано вже 35 надзвичайних подій, під час яких 20 громадян загинули та ще 18 осіб вдалося врятувати, з яких 3 дитини. Лише за останній тиждень вода забрала життя шістьох наших земляків. 

Трагічна статистика загибелі людей на водних об’єктах змусила рятувальників шукати нові методи профілактичної роботи.

25 червня фахівці відділення водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення під час патрулювання берегової смуги на рятувальному катері UMS-865 застосувавши сигнально-гучномовний зв‘язок, організували інформування громадян щодо сумної статистики, а також про основні правила безпеки під час відпочинку на водоймах.

Паралельно із водолазною групою, вздовж берегової смуги річки Дніпро працював сухопутний патруль Управління ДСНС. Через аудіоапаратуру спеціального рятувального автомобіля, співробітники ДСНС наголосили черкасцям на основних причинах загибелі людей, зокрема на порушення правил безпечної поведінки під час купання та особисту безпечність.

Особливу увагу приділили нагляду за дітьми під час їхнього перебування у воді, а також небезпеці купання у не пристосованих для цього місцях.

Такі заходи рятувальники провели і в інших районах області. У подальшому така робота в залежності від метеорологічної обстановки буде проводитися регулярно.    

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *