Черкаські рятувальники перевірили дії особового складу за сигналом «Збір-аварія»

17 квітня о 06:00 ранку в Управлінні ДСНС України у Черкаській області була проведена перевірка готовності апарату Управління до дій за призначенням через оголошення навчально-тренувального збору «Збір-аварія». Про це інформує прес-служба управління ДСНС України у Черкаській області.

Відповідно до «схеми оповіщення», через засоби зв’язку про подію повідомили весь особовий склад Управління. Після отримання повідомлення співробітники Служби порятунку з укомплектованими «тривожними валізами» та індивідуальними засобами захисту оперативно прибули до визначеного місця збору.

Подібні несподівані перевірки, є частиною навчально-тренувальної системи Служби ДСНС та проводяться з метою постійного тренування особового складу та підготовки його до оперативного реагування на будь-які надзвичайні події чи ситуації під час їхнього перебування поза межами власного підрозділу.

Керівництво навчального збору, врахувавши отримані результати, визнала особовий склад готовим до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і мінімізації їх наслідків для населення за будь-яких умов.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *