Черкаські рятувальники моніторять ситуацію на торф’яниках

У період спекотної погоди, яка наразі утримується в області, дуже важливо не допустити виникнення пожеж в лісах та на відкритих територіях, зокрема в місцях залягання торфу. За інформацією прес-служби управління ДСНС України у Черкаській області, 28 серпня співробітники Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області разом із працівниками місцевих пожежних команд та волонтерами здійснили моніторинг місць залягання покладів торфу в селах Ірдинь, Степанки та Хацьки, а також провели аеророзвідку в поймі річки Тясмин.

Вже традиційно, для проведення такого роду заходів співробітники Служби порятунку використовують  квадрокоптер, адже застосування приладу аеророзвідки дозволяє більш оперативно та ефективно оцінити стан готовності гідротехнічних споруд та виявити можливі місця виникнення найменших загорань територій.

Під час рейду рятувальники детально оглянули торфовища, провели заміри  температури торфу на різних глибинах його залягання.

Учасники рейду також здійснили інформаційно – роз’яснювальну роботу серед місцевого населення щодо дотримання правил пожежної безпеки в лісах, торфовищах, та наголосили на забороні користування відкритим вогнем.

Під час розвідки загорань виявлено не було

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *