Черкаські рятувальники гасили в гуртожитку ЧДТУ умовну пожежу

255927578_4554583681244904_7846162748576310593_n11 листопада на території Черкаського державного технологічного університету, що на вулиці Чехова відбулись протипожежні тренування.

Під час теоретичної частини, рятувальники ознайомились із особливостями забезпечення пожежної безпеки об’єкту, розташуванням внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, порядком дій чергового персоналу у разі виникнення надзвичайної події.

Під час практичної частини, співробітники ДСНС відпрацювали взаємодію із адміністрацією об’єкту, щодо проведення невідкладних дій з рятування, евакуації людей та гасіння пожежі.

За легендою навчань, пожежа виникла у приміщенні кухні на шостому поверсі 9-ти поверхового гуртожитку. Після отримання повідомлення про умовну пожежу, на місце події прибувають пожежно-рятувальні підрозділи.

Рятувальники, розгорнули сили і засоби та встановли пожежні автомобілі на вододжерела, ліквідували умовну пожежу.

Крім того, під час навчань вогнеборці відпрацювали дії із встановлення пожежної автодрабини для евакуації мешканців та персоналу гуртожитку з висоти, повідомили в обласному управлінні ДСНС. Навчання завершилися успішно.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.