Голова Черкаської районної ради разом із Громадською організацією “Наш Батальйон” передали 30 укомплектованих аптечок для черкаських рятувальників.
Аптечки містять все необхідне для надання першої домедичної допомоги на місці виникнення надзвичайних ситуацій.
“Щоденні обстріли ворога мотивують домопагати тим, хто веде боротьбу із наслідками рашиських атак. Саме рятувальники першими прибувають на місця руйнувань від ворожих обстрілів, розбирають завали та рятують постраждалих”, – зазначив голова Черкаської районної ради Олександр Василенко.
Залишити відповідь