Черкаські правоохоронці викрили посадовців-хабарників

Директор навчального закладу спільно зі своїми поплічниками вимагали від учнів кошти нараховані в якості стипендій, що виплачувались студентам, які фактично не відвідують заняття у навчальному закладі та користуються правом відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації.

Трьом фігурантам оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У період з жовтня 2022 року по 01 березня 2023 року, за попередньою змовою групою осіб, правопорушники отримали від студента неправомірну вигоду, під завуальованим приводом сплати нібито «спонсорської» допомоги, за невчинення дій щодо відрахування трьох учнів з денної форми навчання, достовірно знаючи про відсутність їх на заняттях, а також за надання умов для відстрочки їх від мобілізації у період військового стану.

Викрили злочинну діяльність слідчі слідчого управління та Черкаського РУП спільно зі співробітниками управління стратегічних розслідувань в Черкаській області.

За процесуального керівництва Черкаської прокуратури трьом фігурантам повідомили про підозру за прийняття пропозиції неправомірної вигоди службовою особою за попередньою змовою групою осіб.

Їм загрожує до 10 років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна, повідомили у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.