Черкаські правоохоронці пройшли короткострокове підвищення кваліфікації

Курси проходили працівники слідства, карного розшуку та дільничні офіцери поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області. Навчання тривало два дні, по закінченню, слухачі отримали сертифікати установленого зразка.

На території Главку пройшли навчання для працівників слідства, карного розшуку та дільничних офіцерів поліції Черкащини за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації.

Протягом дводенного курсу слухачі скористалися нагодою підвищити свою професійну майстерність з різного роду питань професійної діяльності роботи слідства, карного розшуку та дільничного офіцера поліції.

З аудиторією працювали викладачі Харківського університету внутрішніх справ, правоохоронці слідчого управління, карного розшуку, управління превентивної діяльності.

Особливу увагу звернуто на забезпеченні дотримання законності, прав і свобод людини та їх гарантії в діяльності поліції, робота підсистеми «Custody Records» та подальше впровадження на території області автоматизованого обліку дій із затриманими особами, необхідної для гарантування дотримання прав людини в поліції та захисту правоохоронців від можливих провокацій.

Також виступив старший інспектор сектору запобігання корупції ГУНП в Черкаській області Володимир Загреба. Темою семінару стало роз’яснення вимог чинного законодавства щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції».

Про стрес, саморегуляцію, ресурсні стани та подолання негативних емоцій говорили із старшим психологом ВПЗ УКЗ ГУНП Світланою Куціяновою. Всі матеріали, техніки та вправи використовувались з досвіду провідної ізраїльської організації у сфері надання психологічної допомоги Natal.

По закінченню усі правоохоронці отримали сертифікати установленого зразка.

Такі навчання є важливими в практичній діяльності поліцейських, адже, вони допомагають вдосконалити набуті знання та сприяють успішному виконанню службових обов’язків.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.