Черкаські правоохоронці показали студентам, як працює комплексна система відеоспостереження

Студенти Черкаського державного технологічного університету ЧДТУ відвідали Ситуаційний центр Головного управління Національної поліції у Черкаській області. Відвідувачі поспілкуватися з працівниками та ознайомилися з роботою комплексної системи відеоспостереження та відеоаналітики “Безпечна Черкащина”.

Для студентів працівники поліції підготували цікаву програму та екскурсію. Про щоденну роботу правоохоронців та роботу Системи відеоспостереження молоді розповів заступник начальник ситуаційного відділу управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління Дмитро Погибко.

«Система дозволяє швидко отримувати інформацію про оперативну ситуацію на Черкащині та миттєво реагувати на її зміну. Здійснює контроль автомобільних доріг задля недопущення руйнування покриття через рух вантажівок та пильнує за швидкісним режимом на вулицях міста», — зазначив Дмитро Погибко.

Правоохоронець розповів присутнім про перспективу подальшої розбудови системи, а також поділився позитивними результатами її практичного використання працівниками поліції в службовій діяльності.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.