Черкаські правоохоронці проводять профілактичні бесіди з дітьми

235493969_1173705699781628_3049468763339894952_nДля працівників ювенальної поліції діти є однією із найбільших цільових аудиторій для проведення правопросвітницьких заходів. З ними проводять уроки, виховні години спілкування, ігрові заняття, бесіди та лекції.

Ювенальні поліцейські Черкаського районного управління поліції сьогодні провели захід для дітей, які перебувають на обліку. Їм розказали про заборону куріння, вживання алкогольних напоїв та наслідки, до яких призводять втечі з дому.

Під час правовиховної бесіди поліцейські роз’яснили права дитини, працевлаштування молоді, адміністративну та кримінальну відповідальність, про булінг і способи захисту від нього, як його розпізнати та уникнути. Під час заходів дітей також ознайомили з поняттями насильства в сім’ї.

В групі діти вільно спілкувалися з інспекторами, розповідали про своє дозвілля, досягнення в навчанні та про нові знайомства з друзями. Ділися мріями й планами на майбутнє. Кожен із них дотримувався балансу між представленням серйозного і веселого.

На завершення діти висловили бажання ще бачитися із правоохоронцями за такої дружньої атмосфери. Поліцейські обіцяли, що зустрічі будуть проводитися на постійній основі в навчальних закладах Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *