Черкаські правоохоронці перевірили, чи законно продають ялинки і піротехніку

134201029_3558046184273432_8836848075845414003_n_новый размерНапередодні новорічних свят інспектори патрульної поліції спільно з поліцейськими Черкаського відділу поліції провели спільні рейди під умовною назвою “Ялинка” та “Піротехніка”. Вартові порядку перевірили місця реалізації піротехнічних виробів та ялинок, інформують у патрульній поліції Черкаської області.

Під час операції “Піротехніка” поліцейські перевірили сертифікати відповідності піротехнічних виробів та дотримання правил їхнього зберігання.

Правоохоронці нагадують: купувати необхідно лише сертифіковану піротехніку, кожен піротехнічний засіб повинен мати інструкцію, а на продукції має бути зазначена дата виготовлення та термін придатності.

Відповідальність за порушення порядку виробництва, торгівлі та використання піротехнічних засобів  –штраф від 595 до 1700 гривень з конфіскацією предметів торгівлі.

Рейди спрямовані на попередження випадків травмування та загибелі людей через використання несертифікованих піротехнічних виробів.

Під час відпрацювань поліцейські склали ряд адміністративних матеріалів та припинили виявлені правопорушення.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *