Черкаські правоохоронці передали дитину до «Теплого дому»

172755554_1099270377225161_3539291242105349775_nДо Черкаського управління поліції надійшло повідомлення від жінки, що її співмешканець вигнав з будинку на вулицю. Коли поліцейські приїхали за адресою виклику, жінка почала ховатись разом із дитиною на смітнику, прикриваючись ганчір’ям. Вона перебувала нетверезою, а хлопчик – брудний та голодний. Пояснити щось правоохоронцям, заявниця не змогла.

Коли поліціянти зайшли до будинку, у середині побачили бруд та відсутність будь-яких харчів для дітей. Окрім того, з’ясувалося, що до приїзду поліції дорослі, на очах у малечі, розпивали спиртні напої.

Правоохоронці одразу прийняли рішення вилучити дитину від матері та передати малолітнього до Черкаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Теплий дім”.

За словами медиків, у дитини була підвищена температура. Зараз життю та здоров’ю хлопчика нічого не загрожує.

Відносно матері правоохоронці склали адміністративні протоколи за домашнє насильство та завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

Правоохоронці звертаються до громадян не залишатися байдужими, якщо ви маєте будь-яку інформацію про батьків, які злісно не виконують батьківських обов’язків, просимо звертатися до поліції.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *