Черкаські правоохоронці долучилися до заходів зі знищення реклами наркотиків

204439473_1144054472746751_7943803177105680013_nПрацівники поліції та співробітники управління боротьби з наркозлочинністю об’єднали зусилля у протидії розповсюдження реклами наркотичних засобів та психотропних речовин на вулицях міста.

Про це розповіли у патрульній поліції Черкаської області.

У Черкасах до Міжнародного Дня боротьби з наркоманією та незаконним розповсюдження наркотиків проведено профілактичну акцію, спрямовану на протидію розповсюдження інформації щодо продажу наркотичних засобів, психотропних речовин і сильнодіючих лікарських засобів.

До проведення акції в місті Черкаси долучилися співробітники управління боротьби з наркозлочинністю та правоохоронці управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області.

Рекламу із посиланнями на адреси сайтів в Інтернеті, які пропагують та рекламують продаж наркотичних засобів можна побачити по місту скрізь: на фасадах будинків, зупинках та парканах.

Аби вберегти людей від вживання наркотиків, правоохоронці замалювали реклами та інтернет-адреси з продажу наркотичних засобів. Також, триває робота із виявлення осіб, які розповсюджують наркотичні речовини по місту та області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *