Черкаські поліціянти показали майбутнім юристам, як працює «Custody Records»

Студенти факультету гуманітарних технологій, спеціальності 081 – “Право” ЧДТУ мали можливість ознайомитися з організацією роботи ізолятора тимчасового тримання № 1 (м. Черкаси) та конвойної служби, поспілкуватися з працівниками й отримати відповіді на усі питання, які їх цікавили.

Начальник сектору організаційного забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб Олег Коломієць ознайомив присутніх зі специфікою роботи ізолятора оснащеного інформаційною підсистемою “Custody Records”.

Ізолятор тимчасового тримання №1 в Черкасах облаштовано за європейськими стандартами, де встановлена сучасна система відеоспостереження, яка поєднана з системою електронної фіксації всіх дій, що відбуваються із затриманими особами. Система “Custody Records” спрямована на забезпечення дотримання прав затриманих осіб та захист правоохоронців від безпідставних звинувачень.

“Ця система мінімізує виникнення конфліктних ситуацій, гарантує надання своєчасної правової допомоги затриманим особам та убезпечує поліцейських від безпідставних звинувачень”, – зазначив Олег Коломієць.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.