Черкаські поліцейські відвідують дітей у таборах відпочинку

Протягом літа, з метою формування у зростаючого покоління правосвідомості та відповідальності, поліцейські наносять візити до дитячих таборів.

Відтак сьогодні шкільні офіцери з відділу зв’язків з громадськістю та інспектори роти тактико-оперативного реагування (ТОР) відвідали один із літніх таборів. Патрульні розповіли про важливість дотримання ПДР та роз’яснили права та обов’язки учасників дорожнього руху.

Все почуте від шкільних офіцерів поліції діти демонстрували на практиці в ігровій формі. Також інспектори наголосили на безпечному поводженні під час літніх канікул.

Діти мали змогу відчути себе справжніми патрульними роти тактико-оперативного реагування. Кожен охочій приміряв амуніцію поліцейського та посидів у службовому автомобілі. Також дітвора із задоволенням скористалася рацією в автівці патрульних та увімкнула сирени.

Інспектори розповіли про роботу поліції, про її повноваження та поліцейські заходи. Такі зустрічі сприяють довірі до патрульних і правосвідомості молоді в майбутньому.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.