Черкаські поліцейські вивчали досвід колег із Луганської області

271797316_1273372076481656_5790821982889832455_nДнями із робочим візитом у місті Сіверськодонецьк Луганської області, побували черкаські правоохоронці.

Головна мета візиту з середини ознайомитися із роботою системи Custody Record. Дана система спрямована на забезпечення контролю за дотриманням прав і свобод затриманих осіб, а також захист прав поліцейських від неправдивих звинувачень у неправомірних діях щодо затриманих осіб.

Начальник сектору організаційного забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб ГУНП в Луганській області Владислав Волосевич поетапно розповів черкаським колегам, що відбувається із затриманим з моменту, як він переступив поріг відділу поліції, під час його перебування в адміністративному приміщенні органу поліції та подальшому поміщенні до спеціальних установ.

Черкаські правоохоронці оглянули ізолятор тимчасового тримання міста Сіверськодонецьк та ознайомитися з технічним оснащенням та обладнанням установи, роботою інспекторів з дотримання прав людини, електронною базою обліку затриманих осіб та системою відеоспостереження.

– Отриманий досвід від луганських колег обов’язково буде використаний під час впровадження системи Custody Record на Черкащині, – зазначив начальник сектору організаційного забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб Олег Коломієць.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.