Черкаські поліцейські підсумували проміжні результати місячника безпеки дорожнього руху

Місячник проводився з 8 серпня по 12 вересня. За цей час відділ безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області відвідав майже кожен район області де проводилась профілактична робота, розповсюджувались агітаційні листівки з тематики дорожнього руху та здійснювалось профілактичне відпрацювання щодо дотримання водіями та пішоходами Правил дорожнього руху.

Основна мета цих заходів, це звернення уваги населення на необхідності дотримання Правил дорожнього руху, використання мотошоломів, дитячих автокрісел, ременів безпеки, недопущення використання мобільних засобів зв’язку під час керування транспортними засобами без використання відповідних гарнітур, використання в темну пору доби світлоповертаючих елементів.

Загалом, здійснено 31 відпрацювання районів Черкаській області, під час яких виявлено 900 порушень Правил дорожнього руху, у тому числі 208 фактів керування транспортом у нетверезому стані, 38 – порушень правил обгону, 90 – порушень правил проїзду перехресть, виявлено 2 транспортних засоби, що перебували в розшуку правоохоронними органами. Організовано додаткові обстеження вулично-дорожньої мережі, за результатами яких направлено 29 інформацій до власників доріг та місцевих органів влади.

Правоохоронці закликають дітей бути обережними, батьків – проводити профілактичні бесіди задля запобігання дитячого травматизму, а водії – бути обережними на дорогах. Та, незважаючи на завершення місячника безпеки, поліцейські проводити роботу у цьому напрямку припиняти не збираються, і надалі слідкуватимуть за правопорядком в області.

Сектор комунікації в Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *