Черкаські педагоги створили безкоштовну онлайн-школу для поглиблення знань з української мови

школа онлайнЧеркаська область стала прихистком для багатьох людей, які залишили свої домівки у місцях, де ведуться активні бойові дії.

Одним із обов’язків держави перед своїми громадянами є забезпечення права на здобуття освіти. Станом на сьогодні в області дистанційним навчанням охоплено 3259 учнів із числа внутрішньо переміщених осіб.

Водночас педагогічна громада Черкащини виявляє проактивну позицію та долучається до створення інноваційних рішень дистанційної освіти. Так, з ініціативи переможниці Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022», співавторки навчальних відеоматеріалів на освітньої платформи Всеукраїнська школа онлайн, учительки Черкаського гуманітарно-правового ліцею Катерини Молодик, за сприяння Управління освіти і наук ОВА, КНЗ «Черкаський інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» створено безкоштовну онлайн-школу «Абітурієнт – 2022» для поглиблення знань української мови. для учнів з числа внутрішньо переміщених осіб.

Школа працюватиме у дистанційному режимі тричі на тиждень. Заняття проводитиме команда досвідчених учителів, які готові надати повну навчальну та психологічну підтримку випускникам та учням у цей складний час.

Заняття проводитимуть з 28 березня. Зареєструватися необхідно за формою: https://forms.gle/mY2BG83iZuA58mBp8
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.