Орієнтувальники із Черкащини серед кращих команд на чемпіонаті України

14589927_1806943496240811_8448630471645477892_o-e1475674109547У Сумах 21-26 вересня відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування (дорослі, юніори, юнаки, спринтерські дистанції), Кубок України (5-6 етап, фінал, спринт, бігом). В змаганнях взяли участь близько 350 учасників з 14 областей України.
Програма змагань складалася з таких видів як пролог, гандікап, масстарт та змішана 4-х етапна естафета.
У змішаній естафеті команда Черкаської області у складі Анастасії Зеленої, Івана Погребця, Назара Велька і Анастасії Хворостян посіла ІІІ місце.
У загальнокомандному заліку збірна команда Черкаської області у складі КДЮСШ Черкаської міської ради, ДЮСШ «Мрія» села Сагунівка та команди зі Сміли посіла IV загальнокомандне місце, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА з посиланням інформацію управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.