Черкаські міграційники видворять з України росіянина

50-річний громадянин російської федерації був виявлений працівниками Звенигородського відділу Управління ДМС у Черкаській області під час відпрацювань у м. Ватутіне.

Після перевірки документів встановлено, що іноземець перебуває в Україні з порушенням міграційного законодавства, не маючи наміру добровільно повернутися до країни громадянської належності.

Оскільки дозволений строк перебування на території України був перевищений громадянином російської федерації, міграційники притягнули порушника до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП, стягнули штраф та прийняли рішення про його примусове повернення до рф.

Самостійно покинути територію України нелегальний мігрант зобов’язаний до 18 січня 2023 року. Невиконання ним рішення в подальшому передбачає примусове видворення та заборону в’їзду.

Нагадаємо, що громадяни держави-агресора з липня 2022 року мають змогу потрапити в Україну тільки за наявності поважних причин для відвідин, візи та пройшовши посилену перевірку державних служб.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.