Черкаські міграційники видворили засудженого іноземця, який відбув покарання

82919146_1096428514040929_8680245964549652480_o_resizeМіграційники супроводили громадянина Азербайджану до Міжнародного аеропорту «Бориспіль», виконуючи рішення суду про примусове видворення іноземця у країну походження.

25-річний азербайджанець був засуджений до позбавлення волі за вчинення кримінального злочину, передбаченого частиною 2 статтею 186 Кримінального кодексу України. Покарання відбував у Черкаській виправній колонії (№62), інформують у міграційній службі Черкаської області.

Оскільки співробітники Міграційної служби ретельно опрацьовують інформацію стосовно іноземців, які засуджені до покарання у вигляді позбавлення волі та відбувають покарання в державних установах виконання покарань, їм було відомо, те що в іноземця немає паспортного документа, за яким він міг здійснити виїзд із території України після звільнення.

У зв’язку з цим після відбуття строку покарання громадянина Азербайджану помістили до пункту тимчасового перебування іноземців (ПТПІ) на період виготовлення свідоцтва на повернення.

Отримавши необхідні документи та квиток на літак, який придбали родичі іноземця, 25-річний азербайджанець відправився на батьківщину.

Віднині 5 років він не зможе відвідати Україну через заборону в’їзду.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.