Черкаські міграційники навчалися ефективно та безпечно надавати домедичну допомогу

296178002_421387610032561_616861429256348947_nПрацівники УДМС у Черкаській області навчалися надавати домедичну допомогу. Цінними знаннями ділилася з міграційниками лікарка, працівниця ДУ «ТМО МВС України по Черкаській області».

Як повідомили в обласному управлінні міграційної служби, аби працівники Управління вміли та були готові за потреби надати домедичну допомогу, розібрали вміст медичної аптечки з набором необхідних медикаментів та засобів для надання допомоги. Зупинилися на основах надання комплексу заходів, спрямованих на поновлення або збереження життя/здоров’я потерпілого, що здійснюється до прибуття медичного працівника. Для закріплення теоретичних знань, попрактикували накладати кровоспинний джут (турнікет).

Бути готовим до будь-якого перебігу подій в умовах воєнного стану необхідно бути кожному. Варто пам’ятати чіткий алгоритм дій в екстреній ситуації та мати індивідуальну медичну аптечку для надання домедичної допомоги. Проте найважливіше правило будь-якої допомоги ̶ спочатку збереження власного життя.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.