Черкаські метрологи спілкувалися зі смілянськими студентами

Виробничу екскурсію для групи студентів та викладачів Смілянського коледжу харчових технологій Національного університету харчових технологій провели у ДП «Черкасистандартметрологія». Увагу відвідувачів зосередили на питаннях метрології та сучасних методах повірки і калібрування засобів вимірювальної техніки.

Зокрема, про зміни в законодавстві України у сфері метрології в умовах приведення у відповідність національного законодавства України з європейською системою стандартизації, метрології та оцінки відповідності присутніх поінформував заступник директора підприємства з питань метрології Олександр Камша. Він також розповів про послуги, які пропонує ДП «Черкасистандартметрологія» у галузі метрології та відзначив, що на базі підприємства діє калібрувальна лабораторія, акредитована на відповідність вимогам ДСТУ ISO/IEC 17025:2006, інформує діловий світ.
У відділі повірки і калібрування засобів вимірювальної техніки механічних та геометричних величин начальник відділу Валерій Рядінських продемонстрував експозицію старовинних засобів вимірювальної техніки та ознайомив студентів з сучасною еталонною базою відділу.
Також студенти ознайомились з еталонною базою науково-технічного відділу повірки і калібрування засобів вимірювальної техніки теплотехнічних та електричних величин. Начальник відділу Вікторія Бондар розповіла про напрямки діяльності відділу та засоби вимірювальної техніки, повірку яких виконує персонал відділу.
Загалом екскурсія була змістовною та викликала неабияку зацікавленість у майбутніх молодих спеціалістів, відзначають фахівці ДП «Черкасистандартметрологія».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *