Черкаські меторологи повідомили, коли чекати повернення весняного тепла

погодаПочаток березня продовжує естафету теплого лютого і також ввійшов у 10 найтепліших за 70 років спостережень. Температурний фон 4-5º тепла, що 6-7º вище норми та відповідає початку квітня. Про це інформує начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Сплеск «квітневого» тепла зумовив відновлення вегетації на два тижні раніше звичайного. Ґрунт прогрівався до 5-9º тепла і подекуди досяг фізичної стиглості, це значить, що мондна приступати до сівби холодостійких культур. Проте як і характерно для ранніх весен, тепло у березні ще не може бути надійним, оскільки воно приходить з теплим повітрям і відходить разом з ним. 

На поточному тижні буде холодно. Температура вночі 3º морозу – 2º тепла, а вдень лише 3-8º тепла. В окремі дні можливий невеликий дощ, рвучкий вітер, який додавав дискомфорту поступово стихне. Із 17 березня знову потеплішає.

А сьогодні метеорологи попереджюать, що до кінця доби на Черкащині вітер посилиться до стихійних 25-28 м/с, рівень загрози «помаранчевий». Тому намагайтеся не ходити під розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *