Черкаські метеорологи пояснюють, як розрізнити рівні погодної небезпеки

рівні небезпекиЗ метою приведення до європейських стандартів, у Настанові з метеорологічного прогнозування, яка набрала чинності із 01.01.2019,  метеорологічні явища погоди поділені на рівні небезпечності, яким присвоєно відповідний колір.

Черкаський обласний гідрометцентр надає роз’ясненя щодо того, як розрізнити рівні погодної небезпеки.

Небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності (НМЯ І) –кольорове позначення «жовтий» – це явища погоди, які за кількісними показниками, тривалістю та територією розповсюдження створюють певні незручності для населення та функціонування господарського комплексу.

Стихійні метеорологічні явища ІІ рівня небезпечності (СМЯ ІІ) –кольорове позначення «помаранчевий» – це явища погоди, які за кількісними показниками, тривалістю та територією розповсюдження несуть загрозу для населення та порушують функціонування господарського комплексу.

Стихійні метеорологічні явища ІІІ рівня небезпечності (СМЯ ІІІ) –кольорове позначення «червоний» – це явища погоди, які за кількісними показниками, тривалістю та територією розповсюдження створюють загрозу життю людей на значних територіях, призводять до масштабних пошкоджень об’єктів господарського комплексу, завдають шкоди довкіллю.

Критерії1
Критерії2
Критерії3

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.