Черкаські медики продовжують допомагати жителям Херсонщини

Ще один місяць надання допомоги нашими медиками жителям деокупованої Херсонщини… Місяць, коли щотижня дві команди Медицини катастроф, проїжджали сотні кілометрів шляхами Херсонської області, щоб добратися до своїх пацієнтів. Про це розповіла речниця Черкаського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ірина Назарок.

За цей час до наших медиків за допомогою звернулися 450 осіб. З мінно-вибуховими травмами було 11 пацієнтів, критичних пацієнтів, зокрема й на штучній вентиляції легень, – п’ять.

Медики розповідають, що останнім часом Херсонщина почала оживати, багато людей з лівобережжя повертаються до своїх домівок, незважаючи на те, що вони зруйновані, що території заміновані. Фактично кожен день в деокупованих регіонах трапляються випадки підривів на мінах мирних громадян, адже кількість замінованих територій – просто величезна. Але таки збільшується кількість людей, які повертаються додому, а відповідно – збільшується і потреба в наданні медичної допомоги населенню.

Незважаючи на близькість війни, ракети під дворами, снаряди врозсип, зірвані мости, степові розмиті та й заміновані дороги, наші бригади протягом двох місяців надавали допомогу місцевим жителям. Як би там не було, найгостріший початковий етап ми пройшли.

Зараз на вахту заступили бригади Медицини катастроф інших Центрів.

А наші медики не прощаються з Херсонщиною, адже за кілька тижнів знову повернуться туди, бо точно знають: їхня робота там потрібна.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.