Черкаські легкоатлети вибороли нагороди чемпіонату України

У Львові відбувся чемпіонат України з легкої атлетики. Змагалися представники з багатьох регіонів України в різних вікових групах.

Черкаські легкоатлети також стали учасниками чемпіонату та здобули низку нагород.
Вікторія Банира виборола друге місце серед дорослих із метання списа в жінок результатом 49.41 м. Вікторія представляє Черкаську обласну школу вищої спортивної майстерності. Її тренує Анатолій Тихомиров.

Денис Нечипоренко виборов срібло чемпіонату серед дорослих із бігу на 400 м із бар’єрами з результатом 52.55 секунди. Він є вихованцем Черкаської школи вищої спортивної майстерності. Його тренери: Леонід Нечипоренко та О. Нечипоренко.

Ростислав Голубович став чемпіоном України серед молоді з бігу на 400 м із результатом 47.93 секунди. Він є вихованцем Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Його тренери: Інна Василенко та Олександр Старовойтов.

Владислав Бідненко здобув третє місце серед молоді в метанні диска з результатом 40 метри 31 сантиметр. Спортсмен представляє Черкаську обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву. Підготували його тренери Петро Кудін та Олександр Кудін.

Вікторія Брижко стала срібним призером Командного чемпіонату України з багатоборства серед молоді U-23 з результатом 3353 очок. Ці змагання також приймав Львів 28–29 червня. Вікторія представляє Черкаську обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву. Підготував спортсменку тренер Вячеслав Шкарпов.

Про це повідомляє Федерація легкої атлетики Черкаської області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.