Черкаські легкоатлети – серед кращих в Україні

199618330_276182700646325_4952731301575516573_nЧемпіонат України з легкої атлетики серед молоді триває у Бахмуті. Розпочався він 7 червня, завершиться сьогодні. Черкаську область на змаганнях представляє низка легкоатлетів, яким вдалось учора вибороти медалі, повідомили в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

Валерія Іваненко стала чемпіонкою України серед молоді з метання молоту. Продемонструвавши результат – 62 метри 43 сантиметри.

Андрій Єрешенко здобув бронзу зі стрибків у довжину серед молоді. Його результат – 7 метрів 20 сантиметрів.

Анна Коврик стала третьою з метання молоту. Її результат – 53 метри 00 сантиметри.

Чоловіча збірна команда області у складі: Андрій Єрещенко, Костянтин Кишкань, Олександр Півняк та Панас Зінченко вибороли бронзові медалі серед молоді з естафетного бігу 4х100 метрів. Їх результат 43,77 секунди.

Жіночка збірна команда у складі: Дарія Ополончик, Єкатерина Артеменко, Фаіна Кошова та Тетяна Безшийко також стали бронзовими призерками з естафетного бігу 4х100 метрів з результатом 50,64 секунди.