Черкаські легкоатлети – «бронзові» призери всеукраїнських змагань

117596694_2807288866206264_8877250468797188120_nНа чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів збірна Черкаської області за сумою нагород посіла ІІІ загальнокомандне місце. Про це інформує пресслужба Черкаської ОДА.

І загальнокомандне місце у команди Київського регіону, ІІ – у команди Донецького регіону.

Область на змаганнях представили 25 спортсменів. Загалом їм вдалось вибороти 10 медалей.

Чоловічій командні в естафетному бігу на 400 метрів з бар‘єрами вдалось вибороти срібло змагань.

Серед юніорок Катерина Артеменко виборола бронзу в бігу на 400 метрів з бар‘єрами. Дівчина показала результат 1 хвилина 5 секунд 85 сотих.

Андрій Колесніков виборов золоту медаль під час  бігу на 800 метрів. Легкоатлету вдалось встановити особистий рекорд 1 хвилина 56 секунд 27 сотих секунди.

Ростислав Голубович посів другу сходинку п’єдесталу під час бігу на 400 метрів з бар’єрами.

Олексій Кирилін здобув дві золоті нагороди у штовханні ядра з результатом 18 метрів 04 сантиметри та у метанні диску з результатом 59 метрів 65 сантиметри.

Ще одне золото для області виборов Андрій Єрещенко у стрибках в довжину. Легкоатлет встановив особистий рекорд 7 метрів 37 сантиметри.

Олексій Поліщук посів ІІ місце у стрибках в довжину з особистим результатом 7 метрів 32 сантиметри.

Михайло Бондаренко став срібним призером чемпіонату України в метанні молоту (6 кг.) з результатом 51 метрів 68 сантиметрів.

Валерія Іваненко виграла золоту медаль з метання молоту з результатом 66 метрів 05 сантиметрів. А також виконала норматив Майстра спорту міжнародного класу України.

Анастасії Деркач вдалось вибороти срібну медаль у штовхані ядра з результатом 13 метрів 59 сантиметрів.