Черкаські комунальники виготовляють паливо і продають у Смілу

imageУ Черкасах комунальники розпочали процес перероблювання відходів кількох категорій на альтернативне екологічне паливо, яке в подальшому використовуватимуть для вироблення теплової та електричної енергії. Над таким проектом із газозаміщення наразі працюють фахівці комунального підприємства «Екологія», інформує пресслужба Черкаської міської ради.

За словами заступника міського голови Руслана Ткаченка, це дозволить зменшити вартість однієї гігакалорії тепла для населення. Посадовець переконує: обсяг відходів у Черкасах, які накопичуються за рік, дозволяє втілити такі амбітні наміри.

Водночас, як додає заступник директора комунального підприємства «Екологія» Юрій Єфремов, для втілення проекту із газозаміщення в життя не залучали кошти із бюджету міста. Зараз фахівці переробляють деревину та продають це паливо для Сміли.

– У наших планах – допомагати теплопостачальним компаніям переходити на альтернативне паливо, – говорить він. – Газозаміщення в сучасних котлах дозволить значно зменшити вартість гігакалорії для опалення та, найважливіше, відразу вирішити кілька завдань – екологічну утилізацію відходів та постачання альтернативного палива. Ми дуже уважно ставимось до коштів платників податків нашої громади, тож ставимо собі за мету – бути підприємством, яке незалежне від бюджетних коштів.

Начальник відділу екології департаменту житлово-комунального комплексу Володимир Гусаченко розповів, що в місті нині накопичили близько 25 тисяч складометрів відходів деревини. Саме їх наразі вже переробляють задля виготовлення альтернативної енергії.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.