Черкаські кікбоксери з нагородами чемпіонату України

Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та Всеукраїнський турнір серед юнаків і юніорів відбувся у Броварах. За нагороди змагались більше 500 спортсменів з 20 областей України.

У змаганнях спортсмени боролися за нагороди та місце в збірній команді України.

Черкаську область представляло 13 спортсменів, які вибороли низку нагород, що дало змогу посісти почесне 5 місце у загальнокомандному заліку на чемпіонаті України.

За підсумками змагань чемпіонами України стали: Роман Щербатюк, Іван Ткаченко, Анна Чорнобривець, Андрій Савчук, Вадим Запорожець, Олександр Дрозд, Валерій Піднебесний.

Срібло завоювали: Дудко Данііл, Ігор Стоколяс, Роман Ступенко.

Бронзу вибороли: Іван Осіян, Ярослав Берлюта, Богдан Юрчишин, Юрій Легенький, Олександр Охотник, Роман Ступенко, повідомили в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.