Черкаські футболісти у чвертьфіналі Кубку світу із Паралімпійською збірною України

278956639_497050745226185_7827060479589244760_nКубок світу з футболу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апаратур триває у місті Салоу, що в Іспанії. Завершаться змагання 16 травня.

Черкащину у складі національної команди представляють – Богдан Кулинич та Іван Доненко.

Цими вихідними збірна команда України зіграла третій матч на Кубку світу у групі Д. Українці провели матч проти збірної Аргентини. Футболісти зуміли оформити чергову перемогу. Вони переграли суперника з рахунком – 5:1.

У цьому матчі знову відзначився черкасець – Іван Доненко. Гравець оформив хет-трик. Він забивав на 30 хвилині з пенальті та на 55 та 60.

У підсумку у трьох матчах – Україна набрала 9 очок і виграла групу D та вийшла до чвертьфіналу Кубку світу. Свій наступний матч українці проведуть 9 травня, наша команда зустрінеться з другою командою групи В, інформують в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.