Черкаські фіскали застерігають підприємців від виконання незаконних вимог шахраїв

Як повідомляють у головному управлінні ДФС в Черкаській області, зараз на Черкащині нова хвиля звернень шахраїв від імені керівництва фіскальної служби до бізнесу! До телефонних атак додались листи – запрошення на підроблених «бланках ДФС» з підробленими підписами керівництва головного управління ДФС в області, якими підприємців викликають нібито для обговорення позапланової перевірки.

Також, за повідомленнями платників останнім часом мають місце і виїзди псевдофіскалів з так званими перевірками по виявленню незадекларованої праці.

Вказані особи приходять до підприємців або взагалі без передбачених чинним законодавством документів (а це має бути копія відповідного наказу головного управління ДФС у Черкаській області, оригіналу направлення на проведення перевірки, службових посвідчень перевіряючих), або з окремими з перелічених документів, які є підробними.

Як і раніше, вимагателі поводяться вкрай зухвало, напористі і переконливі.

Начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа вкотре підкреслив, що ніхто не може звертатись з незаконними вимогами від імені ДФС і вимагателі не мають жодного відношення до служби. Він закликав платників бути обачними, протистояти зловмисникам і попереджати колег про активізацію вимагателів.

ДФС постійно застерігає бізнес від виконання незаконних вимог зловмисників.

І цього разу також просимо сприяти у максимальному поширенні інформації про діяльність шахраїв та роз’яснень як протидіяти вимагателям громадські організації підприємців, небайдужих підприємців й бухгалтерів підприємств. Велика подяка за попередження черкащан засобам масової інформації.

Тематична гаряча лінія головного управління ДФС у Черкаській області (0472) 33-91-34.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *