Черкаські фіскали нагадують про найближчі «гарячі» дати

ДФСВ ДФС нагадали платникам про податкові новації двох декад серпня п.р. та найближчі «гарячі» дати. Так, черкаські фіскали нагадують:

до 15 серпня включно платники акцизного податку можуть виправити помилки в розподільчих акцизних накладних. Під час складання відповідно до п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України акцизних накладних ряд платників допустили помилки, зокрема, в реквізитах отримувача пального, акцизного складу або акцизного складу пересувного такого отримувача, обсягах пального, кодах пального згідно з УКТ ЗЕД. 

15 серпня – останній день подання звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за липень (форма №ЗВР-1), якщо не передбачено подання інформації дротовими або бездротовими каналами зв’язку; довідки про використані розрахункові книжки за липень п.р.

19 серпня – останній день сплати:

  • податку на прибуток підприємств платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу, за IІ квартал
  • частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями за результатами фінансово-господарської діяльності за ІI квартал
  • рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів за ІІ квартал
  • рентної плати за спеціальне використання води за ІІ квартал
  • рентної плати за користування надрами без рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини за ІІ квартал
  • екологічного податку за ІІ квартал
  • туристичного збору за ІІ квартал
  • збору за місця для паркування транспортних засобів за ІІ квартал
  • єдиного податку.

Також, в управлінні ДФС нагадують про те, що 1 серпня запроваджено спеціальні мита на окремі товари походженням з Російської Федерації при їх ввезенні на митну територію України. Відповідно до статті 29 Закону України «Про зовнішньоекономічну діяльність» Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 17 липня 2019 року №624 «Питання запровадження спеціального мита на окремі товари походженням з Російської Федерації, що ввозяться на митну територію України» (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 липня 2019 року №678). Норма поширюється зокрема для важких дистилятів (газойлів) та для скраплених газів.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *