Черкаські борці – з нагородами Кубку України

240945868_335544674710127_2639877178853649968_nКубок України з боротьби самбо серед юнаків, чоловіків, молоді, дорослих та жінок відбувся у Кароліна Бугаз, що на Одещині з 27 по 31 серпня. На килимі за нагороди змагались 600 спортсменів. Про це повідомили в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

Черкаську область представляло 12 спортсменів, які вибороли медалі. Зі спортивного самбо здобули:
Дмитро Верічев срібло змагань у ваговій категорії у ваговій категорії +98 кілограмів.
Маргарита Випирайло посіла друге місце у ваговій категорії 47 кілограми.
Владислава Торопцева піднялась на другу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії 72 кілограми серед дорослих. А також серед молоді також здобула друге місце у цій же ваговій категорії.
Рустав Алієв на третьому місці у ваговій 98 кілограм.
Андрій Болобан переможець Кубку України у ваговій категорії 98 кілограми.

У бойовому самбо:
Владислав Литвин приніс області золоту нагороду змагань у ваговій категорії +98 кілограми.
Анастасія Комович (Сапсай) також виборола золоту медаль у ваговій категорії +80 кілограми.