Черкаські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 32,5 млн грн

0510_Instytutsijnyj_audyt_derzhsluzhba_yakosti1Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня-липня 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 32,5 млн грн.

Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА з посиланням на Державну аудиторської служби України.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 55 управлінських рішень. Об’єктами контролю впроваджено 72 пропозиції, надані їм за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано матеріали 22 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 14 досудових розслідувань.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю пред’явлено 2 позови до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 132,8 тис грн.

У 13 випадках до підприємств, установ та організацій, під час ревізій у яких виявлені порушення, застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення складено 96 протоколів про адміністративні правопорушення, 43 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, трьох посадових осіб об’єктів контролю звільнено з посад.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *