Черкаські аудитори забезпечили відшкодування втрат на 72,3 млн грн

аудитФахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом за 8 місяців 2021 року провели 30 ревізій, 6 аудитів та 25 перевірок публічних закупівель.

Під час ревізій виявили порушень законодавства, що призвели до втрат на суму 180,6 млн гривень.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 57 управлінських рішень та використали 20 пропозицій, наданих за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано матеріали 22 контрольних заходів. За результатами проведених заходів державного фінансового контролю пред’явлено 1 позов до суду щодо відшкодування винними особами втрат на суму 338,4 тис. гривень.

До 7 об’єктів контролю, де виявлені порушення, застосовано захід впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення складено 135 протоколів про адміністративні правопорушення, 44 особи притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 3 посадові особи об’єктів контролю звільнено із посад, позвітували в Управлінні Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *