Черкаські аудитори за 4 місяці забезпечили відшкодування втрат на 29,1 млн грн

Протягом чотирьох місяців 2023 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області завершили проведення 12 ревізій, 1 аудиту та 6 перевірок закупівель.

Під час ревізій виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 48,7 млн гривень.

Завдяки роботі аудиторів попереджено втрат фінансових і матеріальних ресурсів внаслідок неефективних управлінських дій (рішень) або ризикових операцій на суму 12,7 млн гривень.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ і організацій за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийняли 1 управлінське рішення та врахували 4 пропозиції, надані за результатами державних фінансових аудитів.

На розгляд правоохоронним органам передано матеріали 15 заходів державного фінансового контролю, за результатами яких розпочато 7 досудових розслідувань.

До 2 об’єктів контролю, де виявлені порушення, застосовано такий захід впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення складено 41 протокол про адміністративні правопорушення, 2 особи притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.