Черкаська збірна команда з легкої атлетики перемогла на чемпіонаті України

187214853_261052885492640_4717934208280854190_nКомандний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді відбувся з 17 до 18 травня у Луцьку. За нагороди змагались учасники з усієї України.

Легкоатлетам Черкаської області учора вдалось вибороти медалі.

Олексій Кирилін став чемпіоном України з метання диску серед молоді з результатом – 55 метри 80 сантиметрів. Також спортсмен посів ІІІ місце серед дорослих з метання диску з результатом – 55 метри 80 сантиметрів.

Анастасія Деркач виборола бронзу змагань серед молоді з метання диску з результатом – 33 метри 09 сантиметри.

Жіноча збірна команда області здобули бронзові медалі з естафетного бігу 4х400 метрів серед дорослих. У складі колективу: Тетяна Безшийко, Валентина Михайлик, Дарія Ополончик та Єкатерина Артеменко.

Жіноча молодіжна збірна області стала срібним призером змагань з естафетного бігу 4х400 метрів у складі: Тетяна Безшийко, Валентина Михайлик, Дарія Ополончик та Єкатерина Артеменко.

За підсумками змагань збірна Черкаської області з легкої атлетки посіла І загальнокомандне місце, повідомили в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.