Черкаська школа для дітей із вадами слуху перейде на баланс області

Як повідомляє Черкаська ОДА, з 2015 року Черкаська школа для дітей із вадами слуху й мовлення № 37 перейде на утримання з міського бюджету на обласний. Це дасть можливість збільшити фінансування на перебування в закладі однієї дитини з 8 до 40 тисяч гривень на рік. Про це повідомив голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко під час відвідування школи.
Про передачу дошкільного навчального закладу – спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 в область мова йде ще з 2010 року. Проте тільки нині вдалось вирішити це питання. Як повідомила директор школи Ірина Зганяйко, після таких змін фінансування закладу збільшиться щонайменше в чотири рази. Лише харчування однієї дитини з шести гривень у день зросте до 40 грн. З нового року зі зміною керівництва закладу зміниться й назва – із загальноосвітньої школи № 37 – на навчально-реабілітаційний центр «Країна добра». За словами керівника, цього навчального року до школи прийшло навчатися на 20 дітей більше, ніж минулого. Окрім черкаських школярів, є також п’ять учнів зі Сходу – чотири із міста Щастя та одна дитина зі Слов’янська.
Під час візиту очільник області порадував дітлахів подарунком – новеньким комп’ютером, якого так не вистачало закладу. Разом із дирекцією школи Юрій Олегович переглянув патріотичний відеокліп за участю вихованців закладу на підтримку українських військових, котрі перебувають у зоні АТО. Наостанок діти мовою жестів виконали гімн України.
Довідково:
У Черкаській області діє 23 інтернатних заклади, з яких 20 – обласного підпорядкування.
Вищезазначений навчальний заклад із 23.10.2008 функціонує як Черкаське навчально-виховне об’єднання «Дошкільний навчальний заклад – спеціальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №37» Черкаської міської ради. Він охоплює навчально-виховним та корекційно-відновлювальним процесом дітей-інвалідів за слухом (глухих та зі зниженим слухом), а також дітей, які мають комбіновані вади в поєднанні з вадами слуху (дитячий церебральний параліч, розумова відсталість, зниження зору) віком від двох до двадцяти років.
Станом на 01.12.2014 року кількість вихованців у закладі становить 79 осіб, із них дітей дошкільного віку − 15.
У школі працює 66 працівників, у тому числі педагогів – 42, з них дефектологів – 14.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.