Черкаська ОДА замовила ремонт лікарні за 38 мільйонів гривень у сумнівної компанії

У Черкасах завдяки втручанням аудиторів розірвали договір із будівельною компанією, яка мала ремонтувати Черкаську обласну лікарню.

Порушення були виявлені під час моніторингу процедури публічної закупівлі робіті з капремонту медичного закладу, інформують в Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Черкаській області.

Очікувалось, що на ремонт три- й семиповерхових корпусів обласної лікарні та переходу між ними буде витрачено понад 38 млн грн. Замовником був Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації.

Однак моніторинг процедури публічної закупівлі виявив: ремонтно-будівельна компанія, яка стала переможцем, надала документи, що не відповідають технічному завданню та вимогам тендерної документації. Водночас замовник допущені порушення проігнорував та не відхилив тендерну пропозицію.

Лише висновок аудиторів про результати проведеного моніторингу поставив крапку в цій історії. Департамент будівництва усунув порушення, розірвавши з будівельниками договір на підряд.

Моніторинги закупівель – найпоширеніший формат роботи аудиторів. Вони становлять 90% від усіх заходів, які проводить Держаудитслужба. Минулого року за результатами 12,2 тис. моніторингів закупівель, загальна вартість яких становила 188 млрд грн, виявлено порушень на суму 92 млрд грн. Проте вдалося запобігти витратам коштів шляхом відміни тендерів або розірвання договорів на майже 20 млрд гривень

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.