Черкаська область відсьогодні опинилася у «червоній» зоні

карантинні зониМіністерство охорони здоров’я України 25 березня оновило розподіл території України на карантинні зони. Черкаська область опинилась у “червоній” зоні.

“Червоний” рівень епідемічної небезпеки визначається рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС за ініціативи Міністра охорони здоров’я протягом 48 годин.

Станом на 25 березня в Черкаській області фіксують перевищення показників госпіталізацій (норма 60 на 100 тисяч населення) та коефіцієнт виявлення випадків. У Черкаській області сьогодні рівень госпіталізацій становить 67,4% ( учора — 64,6%), а коефіцієнт виявлення випадків — 21,7% (норма — 20%).

В “червоній” зоні діють всі обмеження “помаранчевої” зони, а також інші обмеження і заборони. Зокрема, передбачає заборону роботи непродовольчих ринків та магазинів, проведення культурних заходів, роботу ТРЦ, спортивних залів, фітнес-центрів, частково закладів освіти тощо. 

Рішення щодо скасування “червоного” рівня приймається у разі досягнення регіоном усіх показників протягом не менш ніж п’яти днів підряд.

На засіданні державної комісії з ТЕБ та НС встановлять певні карантинні обмеження, але запровадять їх, скоріше за все, з понеділка.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *