Черкаська область – лідер зі створення організацій водокористувачів

Черкаська область – лідер зі створення організацій водокористувачів. На цьому наголосив міністр аграрної політики та продовольства України микола Сольський на черговому засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України за участі Володимира Зеленського, що відбулося у Черкасах.

Президент України заявив, що в умовах війни необхідно максимально убезпечити роботу бізнесу в Україні загалом і на Черкащині зокрема.

Україна збільшує потужності експортного коридору в Чорному морі та працює над створенням нового залізничного коридору територією Молдови та Румунії, який дасть позитивний результат для економіки.

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський у свою чергу розповів про програми державної підтримки аграріїв. Зокрема, відзначив успіхи Черкаської області.

«Черкаська область – лідер зі створення організацій водокористувачів. Протягом 2023 року в Черкаській області було створено 12 ОВК. Всього зареєстровано 32 ОВК. Також область має хороші показники користування пільговою програмою «Доступні кредити 5-7-9», – зазначив Микола Сольський.

Крім того, Міністр агрополітики повідомив про початок роботи Фонду часткового гарантуванням кредитів у сільському господарстві. Фонд підтримуватиме агрогосподарства, що мають до 500 га землі у власності або користуванні. Згідно з умовами програми, Фонд надаватиме гарантію банкам на половину суми кредиту, який фермер хоче взяти. Максимальний розмір кредиту – 30 млн гривень.

Фонд достатньо капіталізований для початку діяльності завдяки гранту в розмірі 10 мільйонів євро, який наданий Європейським Союзом для Проекту Світового банку «Зміцнення Фонду часткових кредитних гарантій у сільському господарстві.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.