Черкаська митниця забезпечила на ремонт доріг 208 млн. грн.

За повідомленням Черкаської митниці ДФС за січень – квітень 2017 року фактичні перерахування митних платежів митницею склали 1135,2 млн. гривень. Перевиконання доведених індикативних показників за 4 місяці п.р. склали 454 млн. гривень.
За рахунок перевиконання Черкаською митницею ДФС індикативних показників надходжень митних платежів до спеціального фонду обласного бюджету на розвиток автомобільних доріг загального користування за 4 місяці 2017 року спрямовано 208 млн. гривень.
Вказане передбачено Порядком спрямування 50 відсотків суми перевиконання загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів, визначених у розписі державного бюджету за загальним фондом, до спеціальних фондів обласних бюджетів та бюджету м.Києва, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 року №726 зі змінами.
Загалом в Україні у січні – квітні 2017 року до державного бюджету було перераховано 94,4 млрд.грн. митних платежів. Митниці ДФС перевиконали заплановані показники з надходжень на 11,1 млрд. гривень.

Відділ комунікацій управління організації роботи

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

1 коментар “Черкаська митниця забезпечила на ремонт доріг 208 млн. грн.”

  1. Яйценюк коментує:

    Заработанные таможней деньги? – это для дорог и дорожников ЕЩЁ ЧИСТЫЙ НОЛЬ! Деньги идут на счета ОГА. Тем-глубокий ноль до дорог и по году будут держать их в банках “под депозит”(а если точно, то под комиссионные наличные). Даже если решат отдать дорожникам, службе а/дорог надо пройти “круги ада” по Минфину, Минэкономики, Госказначейству, двум комитетам при ВР, Укравтодоре…. И везде ТРЕБУЮТ откаты (от3%).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *